דינוזאורים

הם ענקים! הם מפחידים והם מציתים את הדמיון! 

הכירו את הפעלת הדינוזאורים שכל הילדים אוהבים ובכל גיל.

ההפעלה מעשירה, מהנה וייחודית עם אווירה חגיגית וצבעונית. אז אם גם אתם מחפשים הפעלה המשלבת הנאה וערך מוסף – זו ההפעלה שלכם!            

בהפעלת דינוזאורים הילדים יעשירו את הידע שלהם, ירחיבו אופקים וילמדו על ההיסטוריה שלהם – כמו כיצד נשתמרו שרידי הדינוזאורים לאורך השנים, כמה טונות שקל הדינוזאור הגדול ביותר, מה הוא אוכלים הדינוזאורים, כיצד נראים הדינוזאורים טירקס  והטריצרטופס ועוד… אין ספק שזו לא רק הפעלה, אלא כזאת עם ערך שגם מגבשת את כל הילדים וכמובן שמה את החוגג או החוגגת במרכז העניינים עם מלוא תשומת הלב. 

להפוך לחוקרים וליהנות משלל משימות

הפעלת דינוזאורים מאפשרת לילדים לחזור בזמן ולחקור על החיות הכל כך אהובות עליהן מהטלוויזיה, מהסיפורים והספרים. ההפעלה מתוכננת לפרטי פרטים עם תוכנית יצירתית המשלבת משימות מהנות עם פרסים כמובן וידע ייחודי שהילדים יגלו לראשונה על הדינוזאורים האהובים.

הפעלה שניתן לחגוג בכל מקום

את הפעלת דינוזאורים תוכלו לחגוג בכל מקום. בפארק, ברחבת הדשא ליד הבית, במרפסת, בסלון ועוד. אנחנו מגיעים עם כל הציוד והאביזרים עד אליכם, עם צוות אנרגטי שיהפוך את ההפעלה למהנה, חווייתית וכזאת שכל הילדים יהיו פעילים בה, יקבלו מידע, יעבדו על משימות ובעיקר יהנו מחוויה מגבשת וחברתית.

אצלנו יושבים רק כשהפיצה מגיעה

רק נסביר לכם שאצלנו הילדים יושבים רק כשהפיצה או האוכל מגיעים, כיוון שהם נהנים מכל רגע. בזמן שהילדים אוכלים אנחנו מתכננים את המשך ההפעלה, כך שהילדים ייצאו עם טעם של עוד, עייפים ומרוצים מהפעלה חווייתית ומגבשת. 

למה דווקא הפעלת דינוזאורים?

כי ילדים מתחברים לדמות של דינוזאורים ממש מגיל צעיר

הילדים ייהנו מתלבושות ותפאורה שיכניסו אותם לאווירת פאן

ההפעלה מתאימה לילדים בגילאי 4-10 והפעילויות מותאמות גיל

הילדים יפעילו את הדמיון וירכשו ידע מעשיר

במהלך ההפעלה הילדים ישחקו משחקים חברתיים בקבוצות

ילד או ילדת יום ההולדת יקבלו תשומת לב מרבית ויהיו במרכז העניינים

רוצים ליהנות מהפעלה האהובה על ילדים ומלאה בשמחה? זו הבחירה הטובה ביותר בשבילכם!

רוצים לשמוע יותר על הפעלת דינוזאורים?
התקשרו אלינו ממש עכשיו:
054-6506658