הפעלות לימי הולדת

אנחנו שמים את חוגגי יום ההולדת במרכז העניינים. חשוב לנו שכל המשתתפים ירגישו הכי כיף ביום המיוחד ויהנו מחוויה בלתי נשכחת.

כמו שאין חגיגה בלי עוגה, כך אין יום הולדת בלי הפעלה. אנחנו מאמינים בהפעלה חברתית עם תוכן יצירתי המגבש את כל הילדים יחד לקבוצה אחת, שבראשה עומד חוגג.ת יום ההולדת ונהנים מהפעלה עוצמתית וחווייתית עם כל החברים.

ההפעלות שלנו מחולקות לפי גילאים, מתוך מחשבה שהפעלה המתאימה לילדי הגן אינה מתאימה לבוגרים, ולכן אנו מציעים מגוון רחב של הפעלות מהנות, כך שבטוח תמצאו את ההפעלה האהובה עליכם. את ההפעלות תוכלו לחגוג בכל מקום, אם זה בבית, בחדר הדיירים בבניין,  בפארק, ברחבת הדשא מתחת לבניין ועוד. 

העיקר שכולם יהנו!

כל ההפעלות לימי הולדת שלנו מתוכננות היטב לפרטי פרטים, ומכילות תוכנית של כל שלב ושלב במהלך האירוע, ממש מרגע ההגעה ועד הסיום המרגש. בהפעלות אנחנו משלבים אביזרים ייחודיים, משימות אקטיביות שילדים אוהבים, מסיבת הפתעות והרבה שמחה. מה שבטוח, הילדים לא יישבו לרגע וייהנו מחוויה יוצאת דופן שטרם חוו בהפעלות אחרות. 

אצלנו הילדים יושבים רק כשהפיצה מגיעה

ההשקעה בהפעלות והחשיבה לפרטי פרטים של כל שלב, גורמים לכך שהילדים פעילים באופן מלא לאורך כל ההפעלה. הם יושבים רק כשהפיצה או האוכל מגיעים, כשהם עייפים מכל האקשן, אך מרוצים מאוד ורוצים עוד ועוד מההפעלה. בזמן האוכל אנחנו ממשיכים בארגון של המשך ההפעלה כדי שנוכל לסיים את ההפעלה עם טעם של עוד וכמובן עם זיכרון מהנה במיוחד.   

כל מה שנשאר לכם, זה רק לבחור הפעלה

רגע זה עוד לא הכל…

יש לנו גם הפעלות מיוחדות אחרות 

לפרטים נוספים על הפעלות יום ההולדת שלנו...
התקשרו ממש עכשיו:
054-6506658