הפעלת פולמון 

בואו ליהנות מפעילות זוהרת ומיוחדת, לאפשר לילדים לקפוץ לתאילנד לכמה שעות של הנאה בלתי נשכחת, עם אביזרים מדליקים ואיפור זוהר כמו במסיבות האמיתיות.

דמיינו את חוגג יום ההולדת קופץ ברחבת הריקודים, סביבו כל החברים עם קעקועים, ציורי גוף זוהרים ושלל אביזרים מדליקים, מוזיקה מקפיצה והרבה אקשן באוויר. זה בדיוק מה שהילדים יחוו במסיבת פולמון!

הפעלת פולמון שלנו מתאימה לכל גיל ומלווה במוזיקה ייחודית ומקפיצה, עם מגוון אביזרים זוהרים שילדים אוהבים, תאורת אולטרה סגול שעושה את כל הקסם, משחקים, חידות, פרסים, משימות עם תאורה מיוחדת, עבודת צוות, הפתעות וכמובן מסיבת ריקודים מהנה שהיא חלק מרכזי בהפעלה.

מסיבת פולמון לא רק מקפיצה וחווייתית, אלא גם מגבשת את הילדים וגורמת להם ליהנות מהפעלה חברתית שכולם חווים יחד, היא שמה את חוגגת יום ההולדת במרכז החגיגות, עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים. את ההפעלה תוכלו לחגוג בחדר דיירים, בבית, בפארק ובכל מקום שתרצו.

הילדים יושבים רק כשהפיצה מגיעה! 

עם הפעלת פולמון הילדים נהנים מפרסים זוהרים, בלונים זוהרים, משימות והרבה פאן, ולכן הם פעילים לאורך כל ההפעלה ויושבים רק כשהפיצה או האוכל מגיעים. בזמן האוכל אנחנו מכינים לילדים עוד הפתעות כדי שיסיימו את ההפעלה עם טעם של עוד! 

מה תקבלו במסגרת ההפעלה?

תפאורה מדהימה וזוהרת באווירת פולמון.

משימות אקטיביות עם תאורה מיוחדת.

מוזיקה מקפיצה ורמיקסים של מסיבה.

אביזרים זוהרים ובלונים זוהרים בחושך.

דוכן איפור פנים וגוף זוהרים.

קעקועים זוהרים.

תאורת אולטרה.

ההפעלה מותאמת באופן אישי לכל גיל – לקטנים נתאים משחקים קבוצתיים, ולגדולים תחרויות מאתגרות מלוות בפרסים שווים! ילד.ת יום ההולדת כמובן יהיו במרכז!

מחפשים הפעלה מקפיצה וזוהרת? הפעלת פולמון היא בול בשבילכם!