הפעלת קרקס

בואו ליהנות מהופעת קרקס, רק שהילדים יהיו הדמויות במופע! עם המון שמחה, אנרגיה טובה ובעיקר גיבוש חברתי מהנה לחגיגת יום הולדת בלתי נשכחת.

מצחיק, מהנה, מאתגר ובשיתוף מלא של כל הילדים, עם תחפושות של חיות ואווירה של קרקס אמיתי. אם אתם מחפשים הפעלה יוצאת דופן ושונה ממה שהכרתם, הפעלת קרקס תתאים לכם בדיוק. במהלך ההופעה חוגג.ת יום ההולדת יהיו במרכז העניינים והחיוך לא ירד להם מהפנים. 

מה יהיה לנו בהפעלה?

ילדים ילבשו תחפושות של חיות קרקס, יתאמנו על המופע, עם תחרויות, משימות, פרסים והפתעות שיקפיצו את האווירה. וזה עוד לא הכל… הילדים ילמדו טכניקות של מפעילי קרקס, ג׳אנגלינג ועוד שלל פעילויות מהנות שיהפכו את החגיגה למהנה וכיפית. 

את ההפעלה אפשר לקיים בכל מקום שתרצו – בפארק, בגינה, ברחבת דשא ליד הבית, בסלון, במרפסת ועוד. אחנו מגיעים עם כל הציוד, התחפושות של החיות, התפאורה, הפרסים ועוד. נעשה הכל כדי שהילדים יהנו מחוויה בלתי נשכחת.

אצלנו יושבים רק כשהפיצה מגיעה…

הפעלת קרקס שלנו מתוכננת לפרטי פרטים כדי שהילדים יהנו מחוויה בלתי נשכחת ויהיו עסוקים עם החברים. עם משימות, אווירה, ציוד מרשים, תחפושות ואביזרים, תהיו בטוחים שהילדים ישבו רק כשהפיצה או האוכל מגיעים. כמובן שבזמן שהילדים אוכלים אנחנו מתכננים את המשך ההפעלה כדי שהם יצאו עייפים ומרוצים. 

למה דווקא הפעלת קרקס?

חוויה נדירה לילדים שאוהבים חיות ומופעים

חידות, פרסים ואווירה כיפית כמו בקרקס אמיתי

הילדים מתחפשים לחיות ומפעילי קרקס

לומדים טכניקות סודיות של אומני קרקס

תחרויות ואווירה סופר מהנה לאורך כל ההפעלה

טקס יום הולדת אישי בסגנון קרקסי

תפאורה מיוחדת כמו של קרקס אמיתי

רוצים לחוות הפעלה שונה וייחודית? הפעלת קרקס היא בדיוק בשבילכם!