הפעלת – NERF

בואו ליהנות מהאטרקציה הכי מדליקה לימי הולדת כזאת שכולם אוהבים גם בנים ובנות!

הכירו את הלהיט שכבש את עולם הילדים – הפעלה המשלבת אקדחי NERF עם פעילות קבוצתית, אסטרטגית ובלתי נשכחת לילדים. האווירה במהלך ההפעלה מלאה באקשן אמיתי, ממש כמו במשחקי מחשב, כך שתוכלו לתת לילדים את אותה הרגשה, רק בלייב ובמסגרת של פעילות חברתית מגבשת. 

הפעילות אהובה מאוד על ילדים ומתאימה לכל הגילאים!

אז מה זה NERF?

NERF הוא מותג אקדחים בינלאומי, כאשר האקדחים יורים חיצי ספוג בטיחותיים שאינם כואבים כלל. 

האקדחים נראים ממש כמו נשק אמיתי ודורשים דריכה ידנית על מנת להכניס את חץ הספוג לקנה ולירות, כך שהילדים יוכלו לירות אחד על השני באופן חופשי, לשחק בתופסת לאורך ההפעלה, לבצע קרבות בין שתי קבוצות ולחוות אדרנלין בכל הגוף. 

בתחילת ההפעלה כל הילדים יקבלו אקדחי NERF, והדרכה לשימוש באקדחים, למרות שברוב מקרים הם כבר יודעים להשתמש בהם לבד. בנוסף, הילדים יקבלו ציוד מגן וכמובן חיצים כדי שיוכלו לצאת מאובזרים למשימות. ההפעלה מכילה משימות מלאות באקשן, חלוקה לקבוצות ותחרויות מהנות שילדים מאוד אוהבים. 

קצת על הפעילות

הצוות שלנו מתכנן כל הפעלה לפרטי פרטים, עם תכנון מוקפד של כל שלב ובדגש על גיבוש קבוצתי והנאה של כל הילדים, ובמיוחד של חוגג או חוגגת יום ההולדת שכמובן יהיו במרכז הבמה. חשוב שתדעו, עם הפעלת NERF הילדים משחקים כל הזמן ויושבים רק כשהפיצה או האוכל מגיעים. בקיצור, אף אחד לא יהיה משועמם לרגע!

למה דווקא הפעלת – NERF?

בגלל הפעילות המדליקה ומלאה באקשן כמו בעולם הגיימינג

בגלל שהיא מתאימה לכל לוקיישן, גם פתוח וגם סגור

בגלל שהיא משלבת ספורט ופעילות אסטרטגית

בגלל שהיא מתאימה לבנים ולבנות בכל הגילאים

בגלל שאקדחי NERF נחשבים לבטיחותיים והאיכותיים בעולם

במסגרת ההפעלה החווייתית כל ילד יקבל משקפי מגן, אקדח וחיצים, בוסט של אנרגיות וייצוא לשדה קרב. את ההפעלה תוכלו לערך בכל מקום – בפארק, בשטח דשא ליד הבית, במגרש או חורשה ועוד.

אז תכינו את הילדים לחוויה, אנחנו נכין את הציוד – והנה לכם הפעלה יוצאת דופן ומלאה באדרנלין.

רוצים לשמוע יותר על הפעלת – NERF
התקשרו אלינו ממש עכשיו:
054-6506658