פעילות לבר ובת מצווה

בכל שלב באירוע יש לנו הפעלה ייחודית להציע לכם!

הפעלות לבר ובת מצווה נעשו טרנד לוהט בשנים האחרונות, משום שילדי הכיתה, בני הדודים והילדים של החברים מגיעים לאירוע ומשתעממים דיי בקלות, כך שהפעלה מאפשרת לגבש את כל הילדים יחד ולהעצים את האירוע.

 

הילדים כבר גדולים, מצד אחד הבנות אוהבות לרקוד והבנים יותר עם הנייד, ולכן יש לנו מגוון משימות ותחרויות עם המוזיקה. ההפעלות המיוחדות שלנו יוכלו להעסיק את הילדים בזמן שאנו המבוגרים אוכלים, רוקדים ומפטפטים עם האורחים. הן גם מאפשרות לחוגג/ת להפתיע את החברים עם הפעלה שתכניס אווירה שמחה לאירוע.

 

אחנו מציעים מגוון הפעלות ייעודיות לבר ובת מצווה, כאלה שעושות הרבה כיף ומכניסות לאירוע אווירה שונה ומהנה. את ההפעלות ניתן לערוך בכל מקום שתרצו כמו באולם או גן האירועים, במועדונים, בחצר הבית יש אפשרות לשלב שולחנות משחק, בפארק השכונתי ואפילו יש לנו מקום שאפשר לחגוג בו.

 

הפעלות אקטיביות מותאמות אישית 

ההפעלות שלנו מותאמות באופן אישי לסגנון בר או בת המצווה, כך שבשיחת הטלפון נבין מה אתם בדיוק מחפשים, את גילאי הילדים ונתאים את ההפעלה בהתאם לדרישות שלכם. אנחנו ממליצים על הפעלות אקטיביות הכוללות משימות, תחרויות, פרסים, חוויות והרבה אקשן שלא נגמר. כמובן שנביא את כל האביזרים והפרסים כדי לעשות כיף. 

*יש אפשרות לשלב שולחנות משחק כחלק מהפעילות!

למה דווקא אצלנו?

אנו מציעים מגוון רב של הפעלות המיועדות לבר ובת מצווה

הפעלות מעשירות או ספורטיביות מגבשות וחברתיות

התאמה מלאה של ההפעלה לדרישות שלכם

שילוב פרסים תחרויות הפתעות ומלא כיף

אנו שמים את חוגג בר או בת המצווה במרכז העניינים

שלל תפאורה ואביזרים שיעצימו את החוויה

צוות מיומן וגמיש המתאים את עצמו לחוגגים

הפעלות מיוחדות לכל כמות מוזמנים רצויה

נותר לכם לבחור את המיקום הדרוש להפעלה ואנו נגיע עם כל הציוד הדרוש לעשות לילדים פאן אמיתי!

חוגגים בר או בת מצווה? זו הפעילות שכולם ידברו עליה באירוע שלכם! בואו להפתיע את הילדים עם הפעלה חווייתית בלתי נשכחת. יש לנו מקום מיוחד שאפשר לחגוג בו, דברו איתנו.
לפרטים נוספים על ההפעלות שלנו התקשרו עכשיו:
054-6506658